כוכב נולד

ניהול כסף עם נשמה
מאת: עינב בן יהודה. הארץ online

לשרון פור-גליק, שמונתה באחרונה למנכ"לית חברת ניהול התיקים של בית ההשקעות מנורה פיננסים, יש ותק של 13 שנים בשוק ההון. פור-גליק, 39, מילאה במהלך שנים אלו תפקידים שונים בתחומי שיווק, השקעות וחיתום.

sharon


מקום העבודה הראשון של פור-גליק היה בפסגות אופק, שם עבדה כחמש שנים, כאשר בתפקידה הראשון שימשה מנהלת השקעות. "אחרי אופק הספקתי לעבוד בעוד שתי חברות קטנות ואחריהן הצטרפתי למיטב, שם עסקתי בתחומים של ניהול השקעות, שיווק השקעות וחיתום. מאז שנכנסתי לשוק ההון עברתי כמעט את כל התחומים האפשריים, ואני מכירה את כל הזוויות. עברתי כבר שתי מפולות והרבה שינויים רגולטוריים", היא אומרת.

לדברי פור-גליק המינוי האחרון הוא חלק מתהליך זרימה טבעי של הקריירה שלה. היא מציינת כי בתפקיד החדש חשוב לה להעביר מסר של "ניהול כסף עם נשמה". לדבריה, חברות ניהול התיקים זכו לגידול מסיווי בשנים האחרונות, ויותר אנשים שפחות מכירים את התחום נחשפים אליו, לכן יש להקפיד על שירות איכותי. "התפקיד שלנו הוא להתאים את רמת הציפיות, להתאים את הסיכון ללקוח, וזאת אחרי ניתוח של מצבת הנכסים הפיננסיים של כל לקוח. אנחנו צריכים לתפור לכל לקוח חליפת השקעות אישית".

לפור-גליק, בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במינהל עסקים, יש מושג מאוד ברור לגבי מיהו מנהל השקעות טוב: "מי שיודע להתמודד עם רכבת ההרים הזו בשלווה ותוך ביטחון רב", היא אומרת.

לפור-גליק שתי בנות, בנות 5 ו-9, ומעט מאוד זמן פנוי, לדבריה, אותו היא מנסה לנצל לעשיית כושר. "אני עובדת בתחום מאוד תובעני ולמרות תובענות זו אני אוהבת מאוד את מה שאני עושה, גם אחרי כל כך הרבה שנים. התחום הזה עדיין ממשיך לעניין ולרגש אותי".

Attachment Size
נולד - להדפסה.doc 83 KB